Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Devlet Bahçeli peşinen uyardı: Kimse kalkışmasın! 19 Mayıs ve İstanbul seçimlerine ilişkin değerlendirmede bulunan MHP Genel Baş..
Süleyman Soylu: Bu devlet bana namusunu ve mahremini emanet etmiş! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Ad..
Canan Kaftancıoğlu'ndan itiraf: Sağdan oy almak için takiyye yapıyoruz! CHP’nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 2017 yılında yaptığı bir konuş..
Binali Yıldırım: Bir gariplik yok mu? CHP'den çıt çıkmadı!Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, CNN T..
Ekrem İmamoğlu'nun 'çocuk' yalanı ortaya çıktı!CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçimler için kullandığı sloganın bir ..
Mansur Yavaş'tan Kılıçdaroğlu'nu çıldırtacak atama!Mansur Yavaş’ın atadığı isimden CHP ve Kılıçdaroğlu'nu bitirecek tweetler....
Ekrem İmamoğlu'nun ekibi hırsızlığı böyle itiraf etti!.. Seçimi oy kullan değil sayanlar belirler! CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nun kampanya..
MHP'den dikkat çeken nafaka teklifi!Milliyetçi Hareket Partisi, 'nafakanın 5 yılla sınırlanması' ile ilgili kanun te..
CHP'li Canan Kaftancıoğlu, İBB Eş Başkanı mı? Mazbatasını alarak göreve başlayan Ekrem İmamoğlu, CHP'li meclis üyeleri ile b..
Bahçeli'den Fehmi Koru'ya çok sert sözler: Bu ne şerefsizliktir?MHP Lideri Bahçeli, AK Parti'nin 31 Mart yerel seçimlerinde büyükşehirleri kaybe..
CHP'nin İstanbul algısı YSK kararlarıyla yıkıldı!31 Mart 2019'da gerçekleştirilen yerel seçimlerde İstanbul'da yaşanan şaibe ve u..
Sandık başkanı da kısıtlı biri çıktı!İstanbul’da oy kullanmaması gereken binlerce ‘kısıtlı seçmenin’ varlığı tartışıl..

SİYASET HABERLERİ

YUKARI