Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Ömer Çelik: Her iki parti de Cumhur ittifakı konusunda hassastır! AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "(Yerel seçim ittifakı) Her iki parti de, Cumhur ..
Terör yandaşına canlı yayında tokat gibi cevap! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ça..
Devlet Bahçeli'den Brunson çıkışı..  Milli vicdanı rahatsız ve huzursuz etti!MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tahliye edilen ABD'li rahip Brunson ile ilgili..
Kemal Kılıçdaroğlu'nu Atatürk'e şikayet ettiler!Anıtkabir’e giderek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Atatürk’e şikâyet ed..
Cumhurbaşkanı Erdoğan : CHP'nin elinden İş Bankası'nı alacağız!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'de Cumhuriyet Meydanı'ndaki Toplu Aç..
Devlet Bahçeli MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçen hafta gündeme oturan "Siyasi kombin" ifa..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anında kayyum atarız!Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam'da Toplu Açılış Töreni'nde halka hitap etti...
AK Parti-MHP yerel seçim ittifakı şekilleniyor! AK Parti ve MHP arasında Mart 2019 yerel seçimlerinde yapılması planlanan itti..
MHP, adaylarını güvenlik soruşturmasından geçirecek! MHP, yerel seçimde FETÖ ve benzeri unsurların partiye sızmasını önlemek için h..
McKinsey'le sözleşme yapıldı mı, ne kadar ödeme yapıldı?AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ak Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı v..
HDP büyükşehirlerde CHP'yi desteklemeyi düşünüyor! Büyükşehilerde kazanma ihtimalinin olmadığının farkında olan HDP, CHP'ye deste..

SİYASET HABERLERİ

YUKARI