Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Mecliste tatilden önce MHP nin Şartlı Ceza İndirimi ve Üç önemli paket yasalaşacakAK Parti hükümeti, 23 Haziran’daki İstanbul seçimlerinin ardından kapatma kararı..
Veri kopyalamak FETÖ taktiğidirOrtak yayında CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nun İBB'deki verileri kopyalama olayına a..
Cumhurbaşkanı AK Parti vekiller ile buluşacakAK Parti Grubu bu akşam saat 21.00'de AK Parti Genel Merkezi'nde basına kapalı o..
Mehmet Metiner, Savcıya seslendi FETÖ'cü darbecilere hain ABD'nin itleri diyorumAK Partili Mehmet Metiner, Savcı Kaan Kılıç’a seslendi: FETÖ'cü darbecilere hain..
Dürüst Ol Ekrem İmamoğlu Adam olmak cinsiyet meselesi değil şahsiyet meselesidir CHP adayı Ekrem İmamoğlu Sayın Ordu Valimizden Özür Dilemelidir,Hayata dair bir ..
2019 Af yasası ve ceza indirimi ile ilgili son durum nedir?Genel af ve ceza indirimine dair açıklamalar art arda gelmeye başladı. Önce Cumh..
 Ekrem İmamoğlu'nun bir afişi daha çalıntı çıktı...CHP'li Ekrem İmamoğlu’nun afişlerindeki çalıntı görsellerin ardından bir skandal..
FETÖ'den Ekrem İmamoğlu'na seçim mesajı!FETÖ'den İmamoğlu'na seçim mesajı: Biz olmazsak boyunun ölçüsünü alırsın! ..
Mansur Yavaş’ın atamasıyla, İYİ Partililer ile HDP’liler birbirine girdi!HDP’nin de desteğiyle Ankara’nın başına geçen Mansur Yavaş, eski MHP’li Murat Öz..
Metin Külünk'ten bomba 23 Haziran açıklaması: O kitle sandığa gidecek! Eski AK Parti İstanbul milletvekili Metin Külünk,23 Haziran'da yapılacak olan ..

SİYASET HABERLERİ

YUKARI